Турнир по тенис на маса

05.07.2012 14:26

„СПОРТНО ЛЯТО 2012” – КРИВОДОЛ

Тенис на маса

С турнир по тенис на маса се откри Спортно лято 2012 в Криводол. Състезанието се проведе на 5 юли и бе открито от заместник-кметът на Община Криводол Йордан Желязков. Организацията на проявата е на Общинската комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните и е част от Програмата за организиране на летния отдих на учениците от общината. Основната цел на спортните мероприятия е превенция на противообществените прояви на малолетните и непълнолетните.

В състезанието взеха участие деца на възраст между 10 и 15 г. от гр. Криводол.
Под ръководството на обществените възпитатели Иван Симеонов и Йорданка Христова децата демонстрираха своите спортни умения в играта тенис на маса.

В индивидуалната надпревара победител стана Цветан Ангелов. Второто място спечели Никола Велчев и на трето място се класира Божидар Борисов.

Наградите и грамотите връчи заместник кметът на общината Йордан Желязков.

Турнирът бе закрит от секретаря на Общинската комисия Маргарита Петрова.
Следващата проява от Спортно лято 2012 в Криводол е турнирът по спортен риболов, който ще се проведе на 30 август.