Тенис на маса

28.08.2014 11:24

На 28 август в Криводол се проведе турнир по тенис на маса. Организацията на проявата е на Общинската комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните. Мероприятието е част от Програмата за организиране на летния отдих на учениците от общината.
В състезанието взеха участие деца на възраст между 10 и 17 години от гр. Криводол.
Под ръководството на обществените възпитатели Иван Симеонов и Йорданка Христова децата демонстрираха своите спортни умения в играта тенис на маса.
В индивидуалната надпревара победител стана Цветан Ангелов. Второто място спечели Преслав Петров и на трето място се класира Георги Венциславов.
Грамотите и наградите връчи секретарят на Общинската комисия Маргарита Петрова. Наградите бяха осигурени от общината.
Следващата проява от Спортно лято 2014 в Криводол е турнирът по шах, който ще се проведе на 4 септември.